Dr Ewa Minkowska – założycielka Centrum Dermatologicznego.

Jestem specjalistką dermatologii, wenerologii, alergologii oraz epidemiologii. Ukończyłam także wiele kursów z zakresu medycyny estetycznej.

W swojej pracy z pacjentami nie skupiam się wyłącznie na objawach; zawsze staram się odkryć sedno problemu lecząc ciało, a nierzadko również duszę. Stworzyłam Centrum Dermatologiczne umożliwiające wykonanie kompleksowych badań, aby otoczyć swoich pacjentów holistyczną opieką. Mój zawód to moja pasja.

Prywatnie jestem szczęśliwą Mamą, Żoną i Babcią. Kocham lilie, literaturę faktu i pracę z ludźmi.

 

 

 

Dr Zofia Ziółkowska

Od 20 lat pracuję jako lekarz dermatolog. Praktykuję również jako lekarz medycyny pracy z uprawnieniami do badań osób pracujących w warunkach promieniowania jonizującego, osób niepełnosprawnych i kierowców. Połączenie tych dwóch specjalizacji medycznych pozwala mi na rozszerzenie wiedzy w zakresie profilaktyki ze szczególnym uwzględnieniem chorób skóry. Lubię ludzi, dlatego też zawód, jaki wybrałam, przynosi mi dużo satysfakcji.

Mam troje wspaniałych, dorosłych i ambitnych dzieci oraz dwa koty, które uwielbiam. Każdą wolną chwilę od pracy wypełnia mi moje hobby, którym jest czytanie książek i uprawianie sportów.

Uwielbiam aktywny odpoczynek. Często zajmuję się pracą w ogrodzie, a czasami pochłania mnie malarstwo.

 

 

 

Jolanta Paszowska

Jestem dyplomowaną pielęgniarką z ponad 30-letnim stażem pracy w zawodzie. Specjalizuję się w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego oraz alergologicznego.

Moje dodatkowe umiejętności: praktyczna wiedza w zakresie szczepień ochronnych, testów alergologicznych, odczulania.

Poza pracą interesuję się zdrowym stylem życia, a także sportem.

 

 

 

 

 

Ewa Kiełbasa

Jestem dyplomowaną pielęgniarką. Od ponad 40-tu lat pracuję na stanowiskach pielęgniarskich w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia. Mimo tak długiego stażu, możliwość niesienia pomocy potrzebującym nadal sprawia mi wiele radości.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe z dziedziny pielęgniarstwa pediatrycznego i szczepień ochronnych, czego potwierdzeniem jest uzyskanie stosownych certyfikatów.
W życiu prywatnym jestem szczęśliwą Żoną, Mamą i Babcią ośmiorga ukochanych wnucząt.

Czas wolny uwielbiam spędzać z rodziną na łonie natury, na czytaniu książek i doskonaleniu swoich umiejętności kulinarnych.

 

 

 

 

Zofia Biegaj

Jestem starszym technikiem analityki medycznej.

Mimo 40 lat doświadczenia w zawodzie technika analityka, ta praca wciąż sprawia mi dużo radości i satysfakcji. W 2001 roku ukończyłam kurs pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego z zakresu mykologii lekarskiej i uzyskałam certyfikat w tej dziedzinie.

Prywatnie jestem szczęśliwą Mamą i Babcią. Uwielbiam jazdę rowerem, dobrą książkę oraz puzzle.

 

 

 

 

Barbara Wichowska-Lebioda

Jestem starszym technikiem analityki medycznej. Mam wieloletnie doświadczenie zdobywane m.in.

– w laboratorium przy sanatorium przeciwgruźliczym w Otwocku, gdzie wykonywałam badania biochemiczne, analityczne oraz specjalistyczne badania w kierunku gruźlicy,
– w Centrum Zdrowia Dziecka, w którym obszerną wiedzę zdobyłam pracowałam w kilku pracowniach specjalistycznych,
– w laboratorium mikrobiologicznym w Przychodni Lekarskiej WAT,
– w laboratorium mikrobiologicznym „Diagnostyka” w Warszawie.

Kilka lat temu ukończyłam kurs pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego z zakresu mykologii lekarskiej, co zostało potwierdzone certyfikatem.

Mam rodzinę, dwie wspaniałe córki. Moimi zainteresowaniami są między innymi: kulinaria, jazda na rowerze i turystyka – szczególnie tatrzańska.