Alergolog Warszawa

Testy alergiczne i leczenie w Warszawie

Bez odpowiedniego leczenia alergia może spowodować wystąpienie astmy oskrzelowej oraz alergicznego zapalenia górnych dróg oddechowych. Tylko profesjonalny lekarz alergolog jest w stanie zdiagnozować chorobę oraz wskazać, które substancje uczulają daną osobę. W klinice dr Ewy Minkowskiej zatrudnieni są wyspecjalizowani lekarze, którzy wykonują precyzyjne testy alergiczne. Aby diagnoza była jak najlepsza, korzystają z najnowszych zdobyczy medycyny w zakresie wiedzy i techniki. Na podstawie testów proponują dalsze leczenie, dzięki któremu chory może poczuć się lepiej.

Wykonanie testów alergicznych odbywa się w komfortowych warunkach. Pacjenci otoczeni są opieką przez wyspecjalizowany zespół pielęgniarski.

Nasz alergolog wykonuje testy alergiczne i szereg innych badań:

 1. Odczulanie.
 2. Diagnostykę alergii kontaktowej na następujące alergeny:
  – metale i biżuteria,
  – detergenty,
  – farby, emulsje, oleje, rozpuszczalniki, cement, benzyna,
  – farby do włosów, henna,
  – kosmetyki, perfumy, kremy,
  – środki ochrony roślin,
  – guma odzieżowa oraz techniczna,
  – leki zewnętrzne.
 3. Testy naskórkowe pokarmowe.
 4. Testy naskórkowe wziewne.
 5. Testy immunologiczne FIST, FAST, pokarmowe, wziewne.

Gabinet alergologiczny Warszawa – jak znaleźć dobrego alergologa?

W XXI wieku alergie są problemem nękającym coraz szersze grono osób. Wielu ludzi boryka się z objawami uczulenia o nieznanej etiologii przez długie lata, będąc diagnozowanymi przez źle dobrane testy alergiczne i poddając się nieskutecznym terapiom. Znalezienie przyczyny choroby i zastosowanie odpowiedniego leczenia wymaga dużego doświadczenia lekarza alergologa. Sprawdzony alergolog jest dla wielu pacjentów borykających się z alergią pomocą na wagę złota. W Centrum Dermatologicznym Dr Ewy Minkowskiej pracują specjaliści, którzy mogą poszczycić się wieloletnią praktyką w specjalizacjach: alergologii, dermatologii, wenerologii i epidemiologii, a także wieloma zadowolonymi pacjentami. Diagnoza, którą stawia lekarz alergolog w Centrum Dermatologicznym, opiera się m.in. o testy alergiczne, które mogą okazać się bardzo pomocne w wykryciu przyczyny dolegliwości. Umiejętne interpretowanie wyników prezentowanych przez testy alergiczne oraz proponowanie terapii niezaburzających codziennego trybu życia to wyróżniki pracy naszych specjalistów. Tacy właśnie lekarze pracują w Centrum Dermatologicznym Dr Ewy Minkowskiej w Warszawie, do którego zapraszamy wszystkie osoby borykające się z różnymi rodzajami alergii. Centrum Dermatologiczne Dr Ewy Minkowskiej to gabinet dermatologiczny Warszawa, któremu warto powierzyć zdrowie swojej skóry.

Zapraszamy do naszej kliniki w Warszawie.

Umów się na wizytę!

tel/fax: 22 861-56-26
tel.: 602-631-156
biuro@derm-est.pl