Alergolog Warszawa-Bemowo

Specjalistą zajmującym się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych jest alergolog – Warszawa Bemowo to siedziba naszego Centrum Dermatologicznego, w którym swój prywatny gabinet alergologiczny ma lekarz alergolog. Warszawa Bemowo to także miejsce, gdzie pacjenci znajdą pomoc wielu innych specjalistów. Nasze Centrum Dermatologiczne zostało założone w 1997 roku przez dr Ewę Minkowską, specjalistkę dermatologii i wenerologii oraz alergologii. Alergolog w Warszawie Bemowo przyjmuje dzieci i dorosłych prywatnie.

Jakie badania wykonuje alergolog w Warszawie Bemowo?

Warszawa Bemowo to lokalizacja, w której nasz alergolog wykonuje szereg testów i badań, takich jak:

  • diagnostyka alergii kontaktowej na alergeny, np. metale, biżuteria, detergenty, emulsje, oleje, rozpuszczalniki, farby, benzyna, kosmetyki, farby do włosów, środki ochrony roślin, leki, perfumy,
  • test płatkowe,
  • testy immunologiczne FIST, FAST, pokarmowe, wziewne.

Kiedy warto udać się do lekarza alergologa?

Alergolog w Warszawie Bemowo to specjalista, do którego powinniśmy się udać wtedy, gdy podejrzewamy u siebie alergię. Nie ma znaczenia rodzaj alergenu – dobry alergolog z Warszawy Bemowo dla dorosłych i dzieci pomoże w każdej sprawie. Najczęstsze objawy alergii to przewlekłe kichanie, świąd, łzawienie, zaczerwienienie oczu czy wysypka na skórze. Warto pamiętać, że nieleczona alergia może prowadzić do astmy oskrzelowej i alergicznego zapalenia górnych dróg oddechowych, dlatego nie należy lekceważyć jej objawów.

Alergolog dla dzieci i dorosłych, którego siedzibą jest Warszawa Bemowo, nie tylko wskaże substancje uczulające, lecz również zaproponuje skuteczne leczenie. Nasza prywatna klinika alergologiczna w Warszawie Bemowo stosuje precyzyjne testy alergiczne i korzysta z najnowszych zdobyczy medycyny w zakresie alergologii. Warszawa, Bemowo, ul. Rostworowskiego 30 C – przyjdź do nas i otrzymaj profesjonalne leczenie alergologiczne, dzięki któremu wreszcie poczujesz się lepiej.

 

Umów się na wizytę!

tel/fax: 22 861-56-26
tel.: 602-631-156
biuro@derm-est.pl