Mezoterapia

Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji oraz odmładzania skóry. Dzięki niej można zredukować niedoskonałości, spłycić zmarszczki, a także poprawić ogólną kondycję swojej skóry. Co więcej, jest to doskonały sposób zapobiegający wypadaniu włosów oraz powstawaniu rozstępów i cellulitu. Mezoterapia igłowa to jeden z zabiegów wykonywanych w naszym Centrum Dermatologicznym, którego siedzibą jest Warszawa (Bemowo). Zapraszamy do zapisów telefonicznych!

Mezoterapia polega na śródskórnym wstrzykiwaniu, w zależności od problemu, substancji aktywnej zawierającej m. in.:

  • witaminy,
  • mikroelementy,
  • kwas hialuronowy,
  • wyciągi roślinne,
  • krzemionkę,
  • oligoelementy z cynkiem.

Dzięki tej technice substancje te błyskawicznie wpływają na przebudowę skóry.

Mezoterapia jest bardzo bezpiecznym i niemal bezbolesnym procesem terapii, któremu poddawanych jest większość obszarów ludzkiego ciała, a zwłaszcza:

  • twarz;
  • głowa;
  • dekolt

Skóra twarzy

Mezoterapii igłowej najczęściej poddawana jest skóra twarzy. Wykorzystywane w tym celu preparaty składają się przede wszystkim z kwasu hialuronowego i witamin. Wszystko to sprawia, że osoby korzystające z tej formy zabiegu uzyskują niezwykle szybki i zadowalający efekt. Najbardziej dostrzegalny jest on u osób z odwodnioną i delikatną skórą. Mezoterapia twarzy (Bemowo) jest każdorazowo dopasowywana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Skóra głowy

Mezoterapia to także skuteczna metoda leczenia łysienia. Zalecana jest ona zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Wykonanie zabiegu mezoterapii przywraca skórze głowy prawidłowe krążenie, a co za tym idzie, pobudza wzrost mieszków włosowych. Dzięki mezoterapii osoby borykające się z  problemem łysienia plackowatego mogą skutecznie poradzić sobie z problemem.

Skóra szyi i dekoltu

Jest to kolejny obszar ciała, który równie często jak twarz, poddawany jest zabiegowi mezoterapii. W wyniku zabiegu skóra staje się znacznie odżywiona i widocznie uelastyczniona. Efekty widoczne są już po pierwszym działaniu. Jednak najlepsze rezultaty przynosi wykonanie serii zabiegów, dopasowywanych indywidualnie do stanu skóry każdego pacjenta. Zabieg mezoterapii regeneruje i odmładza skórę szyi i dekoltu, a także intensywnie ją nawilża. Mezoterapia szyi w Warszawie to sposób na odmłodzenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry w bezinwazyjny sposób!

Zwalczanie cellulitu

Z problemem rozstępów i cellulitu zmaga się wiele kobiet. Idealnym rozwiązaniem, osłabiającym wszelkie objawy cellulitu, a także poprawiającym wygląd skóry, będzie zastosowanie mezoterapii. Cykl zabiegów widocznie wpłynie na budowę wewnętrznej tkanki tłuszczowej odblokowując w efekcie naturalne procesy metaboliczne.

Decydując się na usunięcie cellulitu za pomocą mezoterapii igłowej zaleca się późniejsze zastosowanie terapii podtrzymującej. Pozwoli ona na dłużej zachować wymarzone efekty.

Serdecznie zapraszamy na mezoterapię igłową do Centrum Dermatologicznego dr Ewy Minkowskiej w Warszawie (Bemowo) – czekamy na Ciebie!

Umów się na wizytę!

tel/fax: 22 861-56-26
tel.: 602-631-156
biuro@derm-est.pl