Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest jednym z najprężniej rozwijających się działów medycyny. Wykonywane w jej zakresie zabiegi ułatwiają wielu osobom walkę z kompleksami, poprawiają wygląd ich skóry, a także zapobiegają oraz usuwają liczne oznaki starzenia.

Zabiegi medycyny estetycznej, przeprowadzane przez osoby posiadające niezbędną wiedzę medyczną oraz odpowiednie kwalifikacje, są w pełni bezpieczne i dają pacjentom poczucie komfortu i pełni zadowolenia.

Bardzo ważne jest to, by każdy zainteresowany skorzystaniem z zabiegów odmładzających, wybierał profesjonalną i godną zaufania klinikę.

Centrum Dermatologiczne dr Ewy Minkowskiej oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wykonywane są one przez kompetentną, cieszącą się zaufaniem wielu osób kadrę specjalistów. Oferujemy między innymi mezoterapię, cryolift i wypełnianie zmarszczek. Naszą siedzibą jest Warszawa Bemowo – zapraszamy!

Klinika oferuje takie zabiegi jak:

Mezoterapia

Mezoterapia jest to metoda wykorzystywana od wielu lat do leczenia różnych schorzeń skóry. Polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo.

Podstawowymi wskazaniami do zastosowania mezoterapii jest:

 • zwiotczała skora;
 • chęć zapobiegnięciu wypadaniu włosów;
 • cellulit;
 • rozstępy;
 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa.

Oferujemy Państwu:

 1. Mezoterapię skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk – zapobieganie oraz likwidowanie objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, wiotczenie i ścieńczenie skóry
 2. Mezoterapię skóry głowy – profilaktyka oraz leczenie łysienia
 3. Mezoterapię skóry ud, pośladków, brzucha – profilaktyka i leczenie cellulitu
 4. Mezoterapię skóry – leczenie rozstępów
 5. Mezoterapię skóry – leczenie blizn

Mezoterapia jest naturalną, niechirurgiczną metodą leczenia, a poprzez długotrwałe rezultaty jakie daje, cieszy się niezwykłą popularnością.

Więcej informacji na temat mezoterapii…

Wypełnianie zmarszczek

 1. Niechirurgiczne usuwanie zmarszczek twarzy techniką wypełniania kwasem hialuronowym  – wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg, którego efekty utrzymują się od 9 do 36 miesięcy (w zależności od miejsca wypełnienia). Podczas zabiegu można m.in. usunąć bruzdy nosowo-wargowe czy zmarszczki w okolicach oczu i czoła.
 2. Leczenie nadpotliwości rąk, pach toksyną botulinową
 3. Eliminacja plam barwnikowych twarzy preparatem „Cosmelan”
 4. Pillingi

Ujędrnianie zimnem „Cryolift”

Zabieg

 1. odświeża, ujędrnia i pobudza skórę,
 2. przywraca owal i dawne rysy twarzy,
 3. unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiki”,
 4. ujędrnia wewnętrzną część ramion; zwiotczała skórę biustu i brzucha,
 5. wspomaga leczenie rozstępów.

Swoją skuteczność Cryolift zawdzięcza zmianom w skórze, które zachodzą podczas kontaktu z zimnem. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast – skóra jest ujędrniona, dotleniona, odświeżona i ujędrniona, a jej koloryt wyrównany. Chcesz się zapisać na Cryolift? Skontaktuj się z nami, dowiedz się, jaka jest cena i wybierz dogodny termin.

Szok termiczny Zimno wpływa na poprawę mikrokrążenia w skórze. Szok termiczny związany z gwałtownym oziębieniem danej okolicy wywołuje początkowo obronny skurcz naczyń krwionośnych, następnie pod wpływem dłuższego kontaktu z zimnem naczynia ulegają rozszerzeniu.

Paradoks naczyniowy
Naprzemienny skurcz i rozkurcz naczyń nosi nazwę paradoksu naczyniowego i pozwala szybciej pompować krew. Umożliwia wyjątkowo skutecznie wprowadzić składniki aplikowanego preparatu.

Dermokrioforeza
Zwiększenie mikrokrążenia umożliwia efektywny transport składników preparatu.

Dotlenienie skory
Pobudzenie mikrokrążenia zwiększa dotlenienie skóry.

W czasie zabiegu za pomocą sondy, która generuje temp. -15oC zostaje wprowadzony żel NCTF. Jest on bogaty w witaminy, aminokwasy, koenzymy, kwasy nukleinowe i antyoksydanty. Kuracja składa się z 8 zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy wszystkie osoby dbające o wygląd swojej skóry – zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, gwarantując fachową obsługę i możliwie zadowalający efekt. Aby utrzymać korzystne rezultaty, usuwanie zmarszczek wybranymi metodami powinno być okresowo powtarzane.

Umów się na wizytę!

tel/fax: 22 861-56-26
tel.: 602-631-156
biuro@derm-est.pl