Dermatologia i wenerologia

Leczenie wenerologiczne i dermatologiczne wymaga odpowiedniego podejścia. Jedynie wyspecjalizowani, doświadczeni lekarze wspomagani przez sprawdzony zespół pielęgniarski są w stanie precyzyjnie zdiagnozować problem, a następnie podjąć odpowiednie działania. w Centrum Dermatologicznym pracują lekarze oraz pielęgniarki, dzięki którym leczenie schorzeń dermatologicznych i wenerologicznych przebiega w sposób zgodny z najlepszymi praktykami. Dzięki temu stawiane diagnozy są trafne, a terapia odpowiednia dla konkretnego przypadku. Siedzibą naszego gabinetu dermatologicznego jest Warszawa – do skorzystania z oferty zapraszamy również pacjentów z okolicznych miejscowości.

Pacjenci, których przyjmuje dobry dermatolog, otoczeni są opieką, mogą korzystać z kompleksowych badań wykonywanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć medycyny.

Centrum Dermatologiczne dr Ewy Minkowskiej w Warszawie — prywatna poradnia dermatologiczna

Dermatologia to dziedzina medycyny, która skupia się na badaniu, opisywaniu oraz leczeniu skóry i jej przydatków. W poradni Centrum Dermatologicznego dr Ewy Minkowskiej w Warszawie doświadczeni lekarze, wspomagani przez sprawdzony zespół pielęgniarski, z należytą starannością oraz indywidualnym podejściem diagnozują różnego rodzaju schorzenia i podejmują działania zmierzające do ich leczenia. Poradnia dermatologiczna specjalizuje się zarówno w dermatologii, jak i wenerologii.

Poradnia specjalistyczna dermatologiczna — zakres naszych usług

Poradnia specjalistyczna dermatologiczna wykonuje następujące procedury medyczne:

 1. Krioterapię włókniaków.
 2. Usuwanie „kurzajek” (brodawek wirusowych) i brodawek łojotokowych metodą krioterapii.
 3. Usuwanie keloidów, naczyniaków, włókniaków,
  stanów przednowotworowych i kłykcin kończystych.

W każdym wypadku przed wykonaniem zabiegu analizujemy stan pacjenta, omawiamy z nim przebieg procedury, a także instruujemy, w jaki sposób zachować się w trakcie rekonwalescencji. Kompleksowa opieka umożliwia jak najszybszy powrót do pełnej sprawności. W razie potrzeby dermatolodzy mogą zlecić dodatkowe badania, które wykonujemy w naszym laboratorium w Warszawie.

Prywatna poradnia dermatologiczna oferuje również leczenie następujących rodzajów chorób i schorzeń:

 • Choroby bakteryjne, wirusowe, grzybice skóry.
 • Trądzik młodzieńczy, różowaty.
 • Łuszczyce.
 • Pokrzywkę, wyprysk.
 • Atopowe zapalenie skóry (AZS).
 • Łojotokowe zapalenie skóry.
 • Łupież owłosionej skóry głowy.
 • Łysienie, łysienie plackowate.
 • Choroby warg i błony śluzowej jamy ustnej.
 • Choroby weneryczne.

Leczymy również inne choroby skóry, włosów i paznokci. Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, kierując się przede wszystkim jego dobrem, które jest dla nas wartością nadrzędną. W pracy stosujemy jednocześnie nowoczesne i sprawdzone metody działania, dopasowując konkretną terapię do potrzeb pacjenta.

DOBRY DERMATOLOG OD TRĄDZIKU – WARSZAWA

W naszej klinice dermatologicznej prowadzimy terapię trądziku młodzieńczego i różowatego. Dobry dermatolog od trądziku z Warszawy zaplanuje leczenie oraz pomoże zapobiec nawrotowi bolesnych i nieestetycznych zmian skórnych. Istotnymi elementami terapii trądziku są odpowiednia higiena, pielęgnacja i dieta, dlatego zapewniamy kompleksowe podejście do problemu. Stosujemy nowoczesne metody dopasowane do rodzaju trądziku, stopnia zaawansowania zmian i indywidualnych potrzeb pacjenta. Dobry dermatolog pomoże nie tylko zwalczyć objawy trądziku, lecz również znaleźć jego przyczynę.

Kiedy warto odwiedzić klinikę dermatologiczną?

Klinika dermatologiczna to miejsce, które należy odwiedzać regularnie w celu stosowania profilaktyki chorób skóry. Co najmniej raz do roku zaleca się przeprowadzania kontroli znamion. Poradnię należy odwiedzić również przede wszystkim w następujących sytuacjach: po poparzeniach słonecznych, w związku z wystąpieniem wyprysków i innych zmian skórnych, jeśli zauważy się niepokojące zmiany w kolorze, strukturze i teksturze pieprzyków oraz znamion, a także, gdy wystąpią trudne do wyleczenia problemy skórne. Nasi dermatolodzy przyjmują w Warszawie Bemowo – w tej samej lokalizacji znajdziesz również wsparcie innych specjalistów, gdyż zajmujemy się także alergologią, mykologią, wenerologią i medycyną estetyczną.

Warto przy tym pamiętać, że niezależnie od wieku, bardzo ważna jest profilaktyka, a także zapobieganie występowaniu chorobom skóry. W klinice dermatologicznej nie tylko diagnozujemy i leczymy schorzenia, ale również informujemy pacjentów, jak zminimalizować ryzyko ich pojawienia się. W naszej klinice w Warszawie pacjenci są otaczani opieką. Dobry dermatolog dba o ich komfort. Umożliwia również korzystanie z  kompleksowych badań wykonywanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć medycyny.

 

Umów się na wizytę!

tel.: 602-631-156
biuro@derm-est.pl