Dermatolog dziecięcy Warszawa-Bemowo

Jeśli specjalistą, którego szukasz, jest dermatolog dziecięcy, Warszawa Bemowo to miejsce, gdzie znajdziesz Centrum Dermatologiczne dr Ewy Minkowskiej – jedną z naszych specjalizacji jest właśnie dermatologia dziecięca. Warszawa Bemowo, ul. Rostworowskiego 30 C – czekamy na Ciebie pod tym adresem. Świadczymy prywatne usługi medyczne z zachowaniem najwyższych standardów i zastosowaniem najnowszych osiągnięć medycyny.

Czym zajmuje się dermatolog dziecięcy?

Dermatolog dla dzieci przyjmujący w Warszawie Bemowo specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry u noworodków, niemowląt, dzieci i młodzieży. Nasza poradnia dermatologiczna dla dzieci w Warszawie Bemowo zajmuje się również diagnostyką alergii i nietolerancji pokarmowych u najmłodszych. Dobry dermatolog dziecięcy wyróżnia się empatią i odpowiednim podejściem do dzieci, dzięki czemu mali pacjenci czują się podczas wizyty bezpiecznie.

Kiedy warto się udać do dermatologa dziecięcego?

Poradnia dermatologiczna dla dzieci, której siedzibą jest Warszawa Bemowo, to miejsce, które warto odwiedzić w kilku sytuacjach. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

  • choroby skórne u noworodków, niemowląt, dzieci i młodzieży,
  • zmiany skórne utrzymujące się co najmniej kilka dni,
  • zaostrzenie obecnych zmian skórnych, np. wyciek, zmiana kształtu, koloru, wielkości,
  • podejrzenie alergii lub nietolerancji pokarmowej,
  • konsultacja w zakresie profilaktyki chorób skórnych i alergii,
  • konsultacja w zakresie właściwej pielęgnacji skóry dziecka,
  • konsultacja w zakresie wprowadzenia odpowiedniej diety.

Jak przygotować się do wizyty u dermatologa dziecięcego?

Dermatolog dziecięcy (Bemowo) to specjalista mający odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi. Nie należy się więc bać wizyty – dobry lekarz dermatolog dziecięcy z Warszawy Bemowo zadba o przyjazną atmosferę i szybką diagnostykę. Na pierwszą wizytę należy przynieść dokumentację medyczną dziecka i mamy, w tym informacje o przebiegu ciąży i ewentualnego leczenia dermatologicznego/wenerologicznego. Dziecięcy dermatolog przyjmujący w Warszawie Bemowo kładzie duży nacisk na pracę z rodzicami, która jest ważnym elementem profilaktyki chorób skórnych u najmłodszych pacjentów.

 

Umów się na wizytę!

tel/fax: 22 861-56-26
tel.: 602-631-156
biuro@derm-est.pl